POZVÁNKY  4/22


US-EU Workshop on Intelligent Manufacturing

Jménem pana prof. Vladimíra Maříka a dalších členů organizačního týmu, dále též jménem paní prof. Růženy Bajcsy (University of Berkeley) a pana prof. Wolfganga Wahlstera (DFKI), si Vás dovolujeme vás pozvat na první  transatlantický workshop o využití umělé inteligence v průmyslové výrobě: US–EU Workshop on Intelligent Manufacturing, který pořádá CIIRC ČVUT, centrum excelence RICAIP a Národní centrum Průmyslu 4.0 (NCP4.0) ve spolupráci s americkou nezávislou vládní agenturou NSF a za podpory evropské organizace CLAIRE.    

Workshop se koná v termínu 2. - 4. června 2022 v prostorách CIIRC ČVUT, Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6 – Dejvice.   

Tato akce otevírá první možnost setkání významných odborníků v oboru umělé inteligence a pokročilé výroby z Evropy i USA. Během dvou dnů se dozvíte o nejnovějších trendech, výzvách, ale i dobré praxi, která posouvá automatizaci a digitalizaci ve výrobě směrem k budování skutečného moderního digitálního výrobního ekosystému, který je schopen reagovat flexibilně na okolní změny v reálném čase. Získáte přehled o směrech výzkumu týkajících se využití umělé inteligence ve výrobní praxi z amerického i evropského pohledu.   

Workshop je určen všem, kteří se zajímají o nejnovější trendy v Průmyslu 4.0 napříč sektory a odvětvími. Tedy jak výzkumníkům a studentům v oblasti AI, Manufacturing, and Computer Science, tak i manažerům a expertům z výrobních firem, inovačních společností, specialistům na plánování výroby, technologickým developerům a systémovým integrátorům. Jednacím jazykem bude angličtina.   

V rámci programu dojde také ke slavnostnímu ocenění paní prof. Růženy Bajcsy, které budou předány medaile Univerzity v Žilině a CIIRC ČVUT, a k předání členského diplomu Inženýrské akademie ČR panu prof. Wolfgangu Wahlsterovi, duchovnímu otci Průmyslu 4.0. Nenechte si ujít tyto výjimečné okamžiky. Na dvoudenní konferenční program navazuje možnost dalších setkání a individuálních jednání spojených s prohlídkami experimentální laboratoře CIIRC ČVUT, Testbedu pro Průmysl. 4.0.     

Díky zapojení NCP4.0 je akce pro členy a partnery NCP 4.0 za zvýhodněnou cenu.

Další informace naleznete zde

Z důvodu omezené kapacity je registrace možná do 22. května.