Držte krok
s budoucností!

Pořádáme pro vás odborné workshopy a školení, setkání osobností na nejvyšší úrovni - Národní průmyslový summit či diskusní pořad Barometr českého průmyslu. 

Konference, workshopy a odborné pořady NCP 4.0

Nechte se inspirovat novinkami a trendy v oblasti digitalizace a Průmyslu 4.0. Zapojte se do diskuse s odborníky. Prezentujte i vy své případové studie, zkušenosti a expertizu. Tvořte s námi český Průmysl 4.0. 

Budoucí události

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023

Navštivte expozici NCP 4.0 a partnerů na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

AI Happy Hours

AI Happy Hours

Cesta k inovacím nemusí být dlouhá ani trnitá. Přijďte se o tom přesvědčit na neformálním workshopu pro malé a střední podniky, kde představíme nejen konkrétní technologie založené na AI, ale budeme se bavit i o možnostech, jak inovace financovat. Akce je součástí doprovodného programu Týdne inovací.

Technologická gramotnost II.

Technologická gramotnost II.

Národní centrum průmyslu 4.0 ve spolupráci se ŠKODA AUTO a.s. a platformou Technologická gramotnost přivítá 25. - 26. 10 stovky studentů základních a středních škol v rámci vzdělávací akce o moderních technologiích.


Realizované události

Technologické trendy využití 3D tisku v průmyslu

Technologické trendy využití 3D tisku v průmyslu

Představení aktuálních trendů v oblasti 3D tiskových technologií na konkrétních příkladech s ohledem na jejich využití v průmyslové praxi. Prohlídky Centra 3D tisku CIIRC ČVUT

Open Day for Industry 4.0

Open Day for Industry 4.0

Akce je určena především průmyslovým podnikům, které chtějí nastavit strategii digitalizace, dozvědět se informace o inovativních průmyslových technologiích a o dostupnosti financování, a zároveň sledovat praktické ukázky prostřednictvím konkrétních příkladů projektů z Testbedů pro Průmysl 4.0.

Národní průmyslový summit 2023

Národní průmyslový summit 2023

Diskuse mezi zástupci vlády, vědy a akademie o aktuálních problémech českého průmyslu o současných podmínkách pro zavádění technologií Průmyslu 4.0 a umělé inteligence v České republice, včetně financování a související legislativy a o společné tvorbě příznivého prostředí pro jejich větší rozšíření.

Digitalizace MSP: Průmyslová automatizace v praxi II.

Digitalizace MSP: Průmyslová automatizace v praxi II.

Již po druhé vás zveme na konferenci o automatizaci a digitalizaci průmyslových podniků v praxi. Těšit se můžete na představení konkrétních příkladů řešení průmyslové automatizace a robotizace, využití digitalizace a sběru dat pro produktivnější a bezpečnější výrobu, řízení, optimalizaci a automatizaci procesů nebo kontrolní inspekci kvality.

Workshop: Inovace ve výrobním sektoru: Jak získat partnery a financování s EIT Manufacturing

Inovace ve výrobním sektoru: Jak získat partnery a financování s EIT Manufacturing

Navažte spolupráci s firmami, univerzitami a výzkumnými ústavy z celé Evropy a podílejte se spolu s nimi na inovačních projektech a vývoji nových technologií.

Technologická gramotnost

Technologická gramotnost

Národní centrum průmyslu 4.0 ve spolupráci se ŠKODA AUTO a.s. a platformou Technologická gramotnost přivítá 20.3. a 21.3.2023 stovky studentů základních a středních škol v rámci vzdělávací akce o moderních technologiích.


Události partnerů a partnerství NCP4.0

Kdy

Pořádá

Název události

Link na web organizátora

14. 9. - Praha
19. 10.  - Brno
23. 11. - Ostrava

AXIOM TECH s.r.o.

Roadshow: Příběhy úspěšné průmyslové digitalizace


11. 10. - Brno

Nová média

Fórum aditivní výroby 2023


20.  - 21. 9.

ČSPÚ

19.ročník mezinárodní odborné konference ÚDRŽBA 2023


Sledujte záznamy našich dalších pořadů  na YouTube