Držte krok
s budoucností!

Pořádáme pro vás odborné konference, praktické workshopy a školení i strategická setkání špiček. 

Budoucí události

Právě teď pro vás chystáme nové akce a těšíme se v září. Než se potkáme, podívejte se na záznamy z minulých událostí na našem YouTube kanálu.

6. ročník Roadshow digitalizace MSP: Digitální nástroje pro efektivní výrobu

6. ročník Roadshow digitalizace MSP: Digitální nástroje pro efektivní výrobu


Realizované události

Národní průmyslový summit 2023

Národní průmyslový summit 2023

Diskuse mezi zástupci vlády, vědy a akademie o aktuálních problémech českého průmyslu o současných podmínkách pro zavádění technologií Průmyslu 4.0 a umělé inteligence v České republice, včetně financování a související legislativy a o společné tvorbě příznivého prostředí pro jejich větší rozšíření.

Digitalizace MSP: Průmyslová automatizace v praxi II.

Digitalizace MSP: Průmyslová automatizace v praxi II.

Již po druhé vás zveme na konferenci o automatizaci a digitalizaci průmyslových podniků v praxi. Těšit se můžete na představení konkrétních příkladů řešení průmyslové automatizace a robotizace, využití digitalizace a sběru dat pro produktivnější a bezpečnější výrobu, řízení, optimalizaci a automatizaci procesů nebo kontrolní inspekci kvality.

Workshop: Inovace ve výrobním sektoru: Jak získat partnery a financování s EIT Manufacturing

Inovace ve výrobním sektoru: Jak získat partnery a financování s EIT Manufacturing

Navažte spolupráci s firmami, univerzitami a výzkumnými ústavy z celé Evropy a podílejte se spolu s nimi na inovačních projektech a vývoji nových technologií.

Technologická gramotnost

Technologická gramotnost

Národní centrum průmyslu 4.0 ve spolupráci se ŠKODA AUTO a.s. a platformou Technologická gramotnost přivítá 20.3. a 21.3.2023 stovky studentů základních a středních škol v rámci vzdělávací akce o moderních technologiích.

Závěrečná konference projektu Cluster 4.0

Závěrečná konference projektu Cluster 4.0

Konference přináší jedinečnou příležitost seznámit se s tématy Průmyslu 4.0, jako je flexibilní výroba, optimalizace spotřeby energie nebo výroba řízená daty s důrazem na konkrétní aplikaci do výrobní praxe.

Zimní škola AI pro malé a střední podniky

Zimní škola AI pro malé a střední podniky

Dvoudenní série přednášek, workshopů a případových studií zaměřených na téma AI ve výrobě.


Události partnerů a partnerství NCP 4.0

Kdy

Pořádá

Název události

Link na web organizátora


05. 11. 2025

Středočeské inovační centrum

Innoforum


13. 11. 2025

Středočeské inovační centrum

Robotizace a automatizace v průmyslu


Sledujte záznamy našich pořadů  na YouTube

Záznamy z živých vysílání akcí 2025

Záznamy z živých vysílání akcí 2024

Roadshow Digitalizace MSP: Kvalitní a bezpečná výroba za využití dat - Slovácké strojírny

Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023 - MSV Digistage

Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0

Národní průmyslový summit 2023