Partner 
a průvodce
k úspěchu
vaší firmy 

Jak to děláme?

Především pro malé a střední podniky či startupy jsme připravili služby, které vám pomohou při digitální transformaci. Budeme vaším odborným partnerem a průvodcem v procesu změny.

Klíčové služby

DigiAudit
 

Digitální strategie by měla být základem digitální transformace každé firmy.  Výchozím bodem pro správně nastavenou strategii je zhodnocení tzv. digitální zralosti podniku. DigiAudit je analýza činností vaší firmy z různých úhlů pohledu a úrovní digitalizace. Vyvinuli jsme unikátní metodiku, díky které získáte orientační přehled a doporučení v této oblasti. Základní test zvládnete online odkudkoli. Přesnější a detailnější analýzu můžete pak realizovat za naší pomoci.

Analýza českého průmyslu

Testbedy
pro Průmysl 4.0

Na čtvrtletní bázi pro vás realizujeme průzkumy mezi řediteli výrobních podniků, zástupci českých obchodních komor, konfederací a sdružení, akademie a v neposlední řadě i vlády. Analýzy se pravidelně účastní více několik set respondentů a obsahuje přesná data a různé názory na současný stav a budoucí vývoj českého zpracovatelského průmyslu, predikce budoucího vývoje. Zajímají nás i digitální kompetence, digitální zralost a úroveň datové integrace ve výrobě.

Na vysokých školách, které jsou našimi akademickými partnery, vznikají unikátní testovací prostředí a infrastruktura pro Průmysl 4.0, tzv. testbedy. NCP 4.0 tyto testbedy propojuje s průmyslovými firmami, které si v prostoru digitálního hřiště mohou vyzkoušet nové technologie nebo realizovat konkrétní výzkumný projekt. Důležité je i propojení testbedů samotných, a to jak v rámci České republiky, tak do zahraničí. Testbedy hrají významnou roli v rámci digitálních inovačních hubů.

Konzultace

Zajímá vás naše činnost nebo Průmysl 4.0 a rádi byste se dozvěděli víc? 
Kontaktujte nás a domluvte si schůzku osobně, videokonferencí či po telefonu. 

Co vám můžeme ještě nabídnout?

Orientujeme se
v dotačních programech

Propojujeme
partnery

Podporujeme kolaborativní výzkum 
a společné laboratoře

Organizujeme odborná školení a workshopy na míru

Sbíráme důležitá
data

Pronajímáme školicí a konferenční prostory