REPORT Z AKCE


Spolupráce partnerů přináší opravdovou přidanou hodnotu pro firmy, ukázala expozice na MSV 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh 2023 se uskutečnil v termínu 10. – 13. října na výstavišti v Brně. Expozice 1312 vystavujících firem ze 43 zemí obsadily 10 pavilonů brněnského výstaviště. Celková návštěvnost se za čtyři veletržní dny přiblížila k 60 000 lidí.

Autor: Alena Nováková

Národní centrum Průmyslu 4.0 a Testbed pro Průmysl 4.0 RICAIP společně se svými partnery, společnostmi Siemens, T-Mobile, Česká spořitelna, DEL, SICK a evropským inovačním společenstvím EIT Manufacturing připravili při příležitosti veletrhu MSV 2023 unikátní multibrandovou expozici, která vychází z dlouhodobé spolupráce a vytváření ekosystému pro Průmysl 4.0 napříč akademickou a komerční sférou v oblasti (nejen) digitalizace. Expozice Úspěšná firma 21. století se stala zlatým partnerem Digitální továrny 2.0 a na veletrhu oprávněně přitahovala pozornost firem, médií i běžných návštěvníků.

Více o expozici zde:

Stánek navštívila v rámci oficiálního zahájení také vládní delegace v čele s ministrem průmyslu a obchodu Jozefem Síkelou a předsedou Senátu ČR Milošem Vystrčilem, dále vicepremiérem Ivanem Bartošem.

Foto: J. Ryszawý, ČVUT, DEL a.s.

Jak vypadala naše expozice?

Video: Trade Media International

MÉDIA

Expozice získala i zaslouženou mediální pozornost. 

Pavel Burget představil expozici pro Českou televizi (čas 13:20)

Napsali o nás: Hospodářské novinyTýdeník EuroIdnes a MF Dnes, Novinky a Právo, TN NovaDeník, ČTK, E15 a další.

Odborná periodika: Svět průmyslu, Zakázka, CzechIndustry, Strojírenství, Automa, Vše o průmyslu, MM Průmyslové spektrum, Průmysl.cz  a další. 

FOTOGALERIE

Foto: ČVUT, DEL, T-Mobile

Těší nás, že expozice, která pod hlavičkou Národního centra Průmyslu 4.0 a RICAIP Testbedu pro Průmysl 4.0 spojovala celkem osm brandů, návštěvníky opravdu zaujala a že mají chuť se s námi vydávat cestou k úspěšným firmám 21. století. Díky dlouhodobé spolupráci umíme firmám přinášet komplexní řešení a být jim partnerem na cestě k digitální transformaci. Firmy ocenily možnost konzultovat nejen technologická řešení pro výrobu, ale také financování či digitální strategii na jednom místě. Běžný návštěvník mohl díky rozšířené a virtuální realitě, ukázkám 3D tisku či robotických aplikací lépe poznat dnešní svět neomezených možností.
Alena Nováková manažerka komunikace NCP 4.0 a CIIRC ČVUT

Digitální stage

Záznamy pořadů vytvořené v produkci Národního centra Průmyslu 4.0 vysílané TV Elektrika vám přineseme již brzy. Moderovala Alena Burešová, Senior manažerka pro průmysl a Robert Keil, ředitel NCP 4.0

Foto:T-Mobile, Česká spořitelna