EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast

29. května 2024

Startupy jsou hnací silou inovací pro průmysl. Souhlasíte?

My jsme o tom přesvědčeni. V EIT Manufacturing se starají o to, aby se svět start-upů a průmyslových firem propojoval. I proto zveme inovativní start-upy orientované na průmysl, ale i výrobní podniky a korporace na toto naše první neformální setkání.
Pojďte společně diskutovat o aktuálních výzvách, kterým start-upy čelí.
Akci pořádá EIT Manufacturing CLC East se sídlem ve Vídni, EIT Manufacturing Hub Czechia a CIIRC ČVUT – Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, to vše s podporou agentury CzechInvest a Národního centra Průmyslu 4.0.

Začněte středeční ráno, 29. května 2024 v 8:30, snídaní s EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast na CIIRC ČVUT v Praze a poznejte komunitu start-upů se zaměřením na průmysl. Dozvíte se jak funguje evropské společenství EIT Manufacturing, jaké služby start-upům nabízí a jak je možné na této platformě navázat spolupráci s výrobními firmami. Akce je úvodní neformální setkání, na které budou navazovat cílená školení a možnost další podpory v rámci ekosystému EIT Manufacturing, a to včetně propojování s průmyslovými partnery.

Snídaně je součástí celodenního programu akce Den otevřených dveří Průmyslu 4.0, kterou pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0, CIIRC ČVUT v Praze a centrum RICAIP, a na kterou vás tímto srdečně zveme a kterou můžete navštívit hned nebo kdykoli během dne po naší společné snídani.

Místo konání

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT
Jugoslávských partyzánů 1580/3
Praha 6, Dejvice
Testbed Control Room, vchod C1

Jak se na akci dostanete:

Metro: Dejvická

Tram: Vítězné náměstí, Lotyšská, Dejvická

Auto: Pokud se rozhodnete pro dopravu autem, využijte modré zóny nebo parkoviště v ulici Šolínova.   

Partneři akce