Představujeme nové partnery NCP 4.0

Bossard CZ s.r.o. – asociovaný partner

Společnost Bossard CZ s.r.o je součásti přední celosvětové obchodní společnosti působící v oblasti prodeje spojovacího materiálu a průmyslových komponentů českému průmyslu a společně se službami zahrnující logistické systémy a řešení a inženýrskými službami pomáhá svým zákazníkům vytvářet efektivní výrobní prostředí a inovativní výrobky. V rámci svého působení v NCP 4.0 chce společnost Bossard CZ poskytnout praktické příklady efektivní digitalizace výrobních procesů prostřednictvím praktických seminářů a workshopů a dále podporovat propagaci konceptů Průmyslu 4.0 v České republice.

Více na https://www.bossard.com/cz-cs


DEPRAG CZ a.s. – asociovaný partner

Firma DEPRAG CZ a.s., Lázně Bělohrad je od roku 1998 dceřinou společností německé firmy DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. Amberg, která je významným světovým výrobcem pneumatického ručního nářadí, šroubovacích montážních systémů a automatizace.

Více na: https://www.deprag.cz/deprag-cz-a-s/o-spolecnosti/


Prima Bilavčík s.r.o. – člen

Přístroje a služby v oblasti metrologie a měření. Profesionalita, odbornost a osobní přístup. To jsou hodnoty, na nichž už 30 let společnost Prima Bilavčík staví své podnikání. Problematiku Průmyslu 4.0 považuje společnost za další nutný krok v historii vývoje průmyslu, bez které se v budoucnu neobejdeme. Proto se chtějí i díky partnerství s NCP 4.0 aktivně podílet na integraci kontrolních technologií kvality a Průmyslu 4.0. V této oblasti spolupracují jak s výrobci technologií, tak s vysokými školami a firmami.

Více na https://metrologie.cz/