Představujeme nové partnery NCP 4.0

ACTUM Digital– partner na úrovni člen

ACTUM Digital je technologická digitální agentura poskytující komplexní služby v oblasti customer experience managementu, e-commerce, optimalizace obchodních procesů a správy obsahu a dat.

Více na https://www.actumdigital.com/cs/


Continental Automotive – partner na úrovni člen

Závod Continental Automotive v Brandýse nad Labem je globálním dodavatelem automobilové elektroniky do vozů mnoha světových značek. Historie závodu se datuje až ke státnímu podniku PAL Kbely, součástí korporace Continental je Brandýs od roku 2007. Pracuje zde téměř 2 500 zaměstnanců.

V lokalitě Brandýs nad Labem sídlí i R&D centrum s vlastní vzorkovnou, které pracuje na vývoji produktů nejen pro Brandýs, ale i pro další závody Continental po celém světě. Na kvalitu výrobků zase dohlížejí laboratoře vybavené nejmodernější měřící technikou.

Více informací najdete na  https://www.continental.com/cs-cz/


Zebra Technologies Europe Limited – partner na úrovni člen

Zebra pomáhá organizacím monitorovat, předvídat a zrychlovat pracovní postupy tím, že posiluje jejich přední linii a zajišťuje, že všichni a všechno je viditelné, propojené a plně optimalizované. Portfolio zahrnuje software, inovace v oblasti robotiky, strojového vidění, automatizace a digitálního rozhodování, které se opírají o více než padesátilletou tradici v oblasti skenování, sledování zboží a mobilních počítačových řešení. Ekosystém 10 000 partnerů ve více než 100 zemích světa zahrnuje mezi zákazníky společnosti Zebra  více než 80 % společností z žebříčku Fortune 500.

Více informací najdete na  https://www.zebra.com/


24 VISION - partner na úrovni člen

24 VISION je česká firma datových vědců a IT inženýrů, kteří vyvinuli unikátní nástroj pro kontrolu výrobní kvality v průmyslu 4.0. Software je založený na umělé inteligenci, strojovém vidění a neuronových sítích. Pracuje rychleji a spolehlivěji než člověk – produkt dokáže zkontrolovat v řádu sekund a to s více než 99% spolehlivostí.  

Společnost 24 VISION je jednou ze dvou českých firem zapojených do Xcelerátoru Siemens a stala se také certifikovaným partnerem TISAX.   
Více informací najdete na https://24vs.io/