Inovace ve výrobním průmyslu


Nová cesta k inovaci ve výrobním průmyslu: EIT Manufacturing spouští TechRadar

EIT Manufacturing spouští testovací beta verzi platformy TechRadar, která mapuje technologie a trendy, které mají potenciál ovlivnit výrobní průmysl jako celek.

Platforma nabízí ucelený přehled technologických řešení, konkrétních use casů i produktů, které jsou na trhu dostupné. Prozkoumejte TechRadar a zjistěte, kde se skrývá příležitost pro vaši firmu.

TechRadar byl vytvořen ve spolupráci s platformou Envisioning.io, zaměřující se na nové technologie, a využívající odborné znalosti sítě partnerů a spolupracovníků. Jedná se o vysoce interaktivní nástroj s neúplným seznamem 35 řešení, která mají potenciál ovlivnit výrobní průmysl jako celek. Řešení jsou organizována podle TRL (Technologické úrovně připravenosti), zaměřující se na inovace v prototypové a produkční fázi.

Tato platforma podporuje misi EIT Manufacturing propojovat evropské výrobce a podporovat také průmyslové a výzkumné partnery tím, že nabízí přehled možných budoucích směrů výroby a pomáhá jim strukturovat svůj výzkum a technologie.

Navíc má potenciál sloužit jako referenční zdroj pro komunikaci, zpětnou vazbu a pochopení toho, které oblasti nabídek služeb vyžadují zlepšení v rámci EITM.