VÝZVA EIT MANTUFACTURING PRO STARTUPY


Boostup Bridge propojuje startupy a korporace

Startupy! EIT Manufacturing právě spustilo BoostUp! Bridge. Máte řešení, které by mohlo vyřešit jednu z výzev firemních partnerů?

Třetí série výzev BoostUp!  BRIDGE se zaměřuje na vybudování „mostů“ mezi technologiemi startupů a jejich implementaci při řešení průmyslových výzev firemních partnerů.  Několik společností identifikovalo výzvy, které hledají řešení pod vlajkovou lodí EIT Manufacturing v oblasti systémů s nízkou ekologickou stopou a cirkulární ekonomiky pro zelenou výrobu. 


Kdo se může přihlásit?


Startupy registrované v EU nebo v zemi přidružené k Horizon Europe s řešením nebo technologií (úroveň technologické připravenosti 8+), která může řešit jednu z firemních výzev.
Přečtěte si prosím všechna kritéria způsobilosti v odkazech na soutěžní pravidla.

Jaké jsou ceny pro vítěze?


1. Finanční odměna až 50 000 EUR na realizaci projektu s korporací.
2. „Růstový balíček“ specializovaných služeb podpory podnikání na čtyři měsíce poskytovaný týmem EIT Manufacturing Business Creation a na základě individuálních potřeb společnosti. Mezi takové služby by mohla patřit podpora rozvoje podnikání, komunikační a marketingové koučování, přístup na trh a přístup k financím.
3. Všechny vítězné projekty a související startupy budou mít zviditelnění a mezinárodní publicitu prostřednictvím komunikačních kanálů EIT Manufacturing.

Termín podání přihlášky: 6. září 2021