VÝZVA EIT MANTUFACTURING PRO STARTUPY


Boostup 2022

Startupy! EIT Manufacturing právě spustilo BoostUp 2022. Nabídněte inovativní řešení a získejte financování a další podporu.

Kdo se může přihlásit?

Start-upy nebo Scale-upy se sídlem v EU nebo v zemi přidružené k Horizontu Europe s výrobním řešením TRL 7+ v jedné z vlajkových lodí EIT Manufacturing. Žadatelé musí mít mezi 31/07/21 a 31/07/22 hotový pilotní projekt nebo proof of concept u výrobní společnosti.

Podrobná kritéria způsobilosti zkontrolujte ZDE.

Co můžete získat?

  • finanční odměnu 20 000 €  (pro 8 vybraných startupů)
  • představení předním evropským společnostem a investorům
  • účast v programu BoostUp!  v Aténách dne 7. října 2022

 Termíny uzávěrek přihlášek:

31. července 2022

Soutěže se mohou zúčastnit startupy, které prokázaly užitečnost svého řešení spoluprací s velkou výrobní společností, ať už formou pilotního projektu, nebo proof-of-concept projektu prokazujícího validitu své technologie. Soutěž se konkrétně zaměřuje na startupy s řešeními, která spadají do jedné z vlajkových lodí EIT Manufacturing:

  • Flexibilní výrobní systémy pro konkurenceschopnou výrobu
  • Systémy s nízkou ekologickou stopou a oběhové hospodářství pro zelenou výrobu
  • Digitální a kolaborativní řešení pro inovativní výrobní ekosystémy
  • Spolupráce člověka a stroje pro sociálně udržitelnou výrobu

Až osm (8) startupů obdrží peněžní odměnu ve výši 20 000 EUR na urychlení škálování jejich řešení. Kromě toho bude udělena finanční odměna 5 000 EUR nejlépe hodnocenému startupu ze země RIS a nejlépe hodnocenému startupu vedeném ženami.

Vyvrcholení BoostUp! se bude konat v Aténách v Řecku dne 7. října 2022 s exkluzivním networkingovým a matchmakingovým večírkem, kde se dvacet finalistů startupů bude moci setkat s mezinárodními odborníky, manažery podnikové výroby a investory.