VELETRHY


AMPER 2023 – veletrh elektrotechniky a elektroniky nabitý energií a automatizací!
 

29. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 21. - 23. 3. 2023 na VÝSTAVIŠTI BRNO.

Autor: Terinvest 

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Za uplynulých 28 let své existence se veletrh AMPER stal mezinárodní komunikační platformou, kde se setkávají výrobci a poskytovatelé technologií s novými potenciálními obchodními partnery a rovněž místem pro odbornou diskuzi s předními autoritami českého průmyslu.  
 

zdroj: Terinvest

Organizátoři připravují odborný doprovodný program, který se zaměří na nejmodernější technologie především v éře digitalizace. Kromě samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit i na rozsáhlé vícedenní FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE, které bude mapovat aktuální trendy z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky. Jedním z témat veletrhu bude opět e-mobilita a inteligentní města. V rámci programu AMPER SMART & SAFE CITY proběhne již 4. ročník konference Smart city v praxi, která je určena odborné veřejnosti z řad municipalit, městských služeb, průmyslu a ostatních organizací či správcům vozového parku. Novinky představí i přehlídka elektrických a hybridních dopravních prostředků a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobilitu v rámci programu AMPER e-MOTION. Ani letos nebude chybět soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER 2023.

29. ročníku veletrhu AMPER se zúčastní téměř 400 vystavovatelů z 22 zemí světa. Nahlédněte do katalogu vystavovatelů.

Srdečně Vás zveme k návštěvě veletrhu AMPER 2023 a těšíme se především na osobní setkání a skvělou veletržní atmosféru!

Zdroj: Terinvest