Zažít město jinak v Testbedu pro Průmysl 4.0

Zažít město jinak v Testbedu pro Průmysl 4.0
Vědeckofantastická Praha v Kampusu Dejvice

Testbed pro Průmysl 4.0 a vědecké týmy CIIRC se připojují k zážitkové akci pro širokou veřejnost Zažít město jinak v Kampusu Dejvice - vědeckofantastická Praha a otevřou v sobotu 15. 9. 2018 od 13:00 hodin své dveře. 

Zastavte se v Testbedu pro Průmysl 4.0, který vyrostl v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky. Můžete nahlédnout nejen do vize pro chytré továrny budoucnosti, ale také vyzkoušet nejnovější technické výstřelky.

Chytrá výrobní linka si sama optimálně naplánuje výrobu a vy se pomocí brýlí pro virtuální realitu budete moci podívat, jak na této lince pracují roboti, kteří jsou fyzicky umístěny v dalších částech budovy.

Testbed pro Průmysl 4.0 – to musíte vidět! 

Už jste někdy byli v Robobaru? Robotický barman vás neošidí, spropitné nečeká a sám zásadně nepije. Jen chatovat (zatím) ještě neumí ani jeho kolega robobarista. Zas ale vaří skvělou kávu.

Pro děti je připraven přátelský humanoidní robot Pepper, který po vyhodnocení paramentů zkusí uhodnout třeba kolik vám je let.

V laboratoři autonomních automobilů se budou prohánět autonomní modely formule, které vyhrály soutěž F1/10.

Otevře se pro vás i Centrum města budoucnosti, s modely chytrého města s vizualizacemi a simulátory fungování chytrých řešení.

Těšíme se na vás!
 

Místo konání:

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (Czech Institute of Informatics, Robotics and Cybernetics)
Vchod B 

Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6 - Dejvice
Česká republika