Webinar Info Day RIMA Open Call 2

Rádi bychom Vás informovali o unikátní příležitosti získat nemalé prostředky pro aplikovaný výzkum MSP a pozvala na související konzultační seminář, který se bude konat 3. února od 14 hodin

Akce je zaměřena na malé a střední výrobní podniky, dle definice EU, resp. mid caps, které jsou znalé v oblasti robotiky, nebo se může jednat přímo o IT nebo softwarové společnosti („Technology Developers, Service/Product Providers, System Integrators“). Preferované průmyslová odvětví jsou zásobování vodou a kanalizace, výroba a distribuce energie, ropa a plyn a chemikálie, jaderná energie, městské a příměstské dopravní cesty a budovy, doprava, nákladní přeprava a mobilita. 

Tandem poskytovale služby a konečného uživatele (musí obsahovat min. 2 strany a může být z jedné země, tj. ČR) může po předložení projektu s vysokým TRL  (tj. skutečně aplikovaný výzkum v posledních fázích prototypování, demonstrátorů, či ověřování technologických postupů…) získat příspěvek ve výši až 150 000 EUR.

Webinář, který se bude konat 3. února od 14 hodin bude informovat o detailech této příležitosti a odpoví jeho účastníkům na otázky, týkající se jejich možného zapojení a podání žádosti. Akce se bude konat v angličtině.

Registrace zde

Registrační link ke sledování wbináře obdržíte den před konáním akce.

Program bude následující:

  • Představení projektu (30 min)
  • Prezentace výzvy (30 min)
  • Prostor pro otázky (30 min)

Deadline pro druhou fázi RIMA Open Callu je 17. březen 2021, vice informací naleznete na:  https://rimanetwork.eu/open-call; https://rimanetwork.eu/news; https://s3.amazonaws.com/fundingbox-sites/gear%2F1610387115003-RIMA-FAQ-2nd+OC+-+updated+-+11012021.pdf